Sledovat Malvína online

Přehrajte si Malvína online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, dětem, romantický Malvína na ČT :D!
  Sledovat Malvína online
Žánr:
pohádka, dětem, romantický
Režie:
Miroslav Balajka
Hrají a postavy:
Lucie Plekancová Vondráčková (Malvína), Martina Válková (Královna víl), Jiří Hána (Poručík), Josef Somr (Dobrácký profesor), Chantal Poulain, Jaroslava Obermaierová
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2003
Popis:
Rozmarná romantická pohádka o nezbedné víle, která svými neuváženými kouzly způsobí dočasný zmatek nejen ve světě lidí, ale i v kouzelném království lesních bytostí.

Půvabná pohádka o nezvedené víle, kterou královna vil před staletími navždy vykázala ze své družiny. Opuštěnou Malvínu nalezne na vřesovišti mladý poručík. Je jí okouzlen a ani bezbranně působící dívka nezůstává vůči němu bez citu. Poručík ji přivádí do světa lidí. Netuší, že Malvína, která kdekoho přivádí k úžasu svými zvláštními způsoby, umí čarovat. Své umění užívá, cítí-li se ukřivděna, chce-li někoho potěšit, nebo když se jí stýská po poručíkovi. Následky jsou pohádkově katastrofické.
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.