Sledovat Malí lupiči online

Přehrajte si Malí lupiči online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online drama, komedie, krimi, rodinný Malí lupiči na !
  Trailer k pořadu Malí lupiči   Sledovat Malí lupiči online
Žánr:
drama, komedie, krimi, rodinný
Režie:
Armands Zvirbulis
Hrají a postavy:
Gustavs Vilsons (Robby), Zane Leimane (Louise), Arturs Skrastins (Klutz the Bankas Guard), Juris Zagars (Goochi the Bank Guard), Karl Markovics (Bank Director), Gunars Placens (Konrads the dědeček)
Země:
Litva, Rakousko
Rok výroby:
2009
Popis:
Pokřižujte se a doufejte, že zemřete! Mohli byste čestně přísahat, že vás alespoň jednou v životě nenapadlo, že vykrást banku by mohl být dobrý nápad? Zejména, je-li vám pět let a ta banka právě nechala vaše rodiče vyhodit z úplně nového bytu jenom proto, že tatínek přišel o práci... Pětiletý Robby není žádný Zorro, ale rád by jím byl. Jeho sedmiletá sestra Louise si myslí, že je bratr až příliš dětinský, nápadu na vyloupení banky ale odolat nedokáže. Společně sourozenci dokáží snad úplně všechno. Ale aby jim to prošlo, to je na celé věci to nejtěžší.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski