Sledovat Malá princezna online

Přehrajte si Malá princezna online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online drama, rodinný Malá princezna na ČT :D!
  Trailer k pořadu Malá princezna   Sledovat Malá princezna online
Žánr:
drama, rodinný
Režie:
Alfonso Cuarón
Hrají a postavy:
Eleanor Bronová (Slečna Minchinová), Liam Cunningham (Kapitán Crewe), Liesel Matthewsová (Sara Creweová), Rusty Schwimmerová (Amelia Minchinová), Arthur Malet (Charles Randolph), Vanessa Lee Chesterová (Becky)
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Zachrání malá Sára své království?

Sára žije se svým tatínkem kouzelným životem v exotické Indii. Pouze však do okamžiku, kdy je tatínek povolán do vojenské služby. Sáru pak pošlou do internátní školy v New Yorku. Dívenka si samozřejmě na přísné předpisy a kázeň nemůže zvyknout. Čerpá však sílu alespoň z vědomí, že pro svého tatínka bude vždycky malou princeznou. Svou odvahou, představivostí a laskavostí překonává potíže, které se jí staví do cesty a mění její život, stejně jako osudy lidí okolo ní.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski