Malá čarodějka Bibi

Sledovat
Malá čarodějka Bibi
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Čarovná křišťálová koule malé čarodějky Bibi nedává spát zlé Rabii, která do ní zaklela návod k výrobě elixíru mládí...
Bibi Blocksberg zachrání dvě děti před jistou smrtí. Aby zabránila velkému ohni, použila menší kouzlo, jež přineslo ohromný liják. V Neustadtu je proto nyní spousta radosti. I její matka Barbara, pravá čarodějnice, je na Bibi pyšná. Jen Bernhard, workoholický otec Bibi, se o její nadpřirozené schopnosti nezajímá. Krátce po této události Bibi obdrží nečekanou zprávu od hlavní čarodějnice Walpurgie. Bibi má být odměněna "Křišťálovou koulí", a to mnohem dříve, než je obvyklé. Tato Koule z ní může udělat konečně pravou čarodějnici. Pyšná Bibi si vezme své koště a odlétá. Jenže jedna ze zlých čarodějnic, prohnaná Rabia, Bibi její úspěch nepřeje a hodlá udělat všechno, aby Bibi Kouli nezískala...

Žánr: Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie: Hermine Huntgeburthová
Hrají a postavy: Sidonie von Krosigková (Bibi Blocksbergová), Maximilian Befort (Florian), Katja Riemannová (Barbara Blocksbergová), Corinna Harfouchová (Rabia), Ulrich Noethen (Bernhard Blocksberg), Inga Buschová (Karla Kolumnaová)
Scénář: Elfie Donnelly, Henriette Piper
Země: Německo
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 54 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko