Sledovat Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online

Přehrajte si Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, komedie, rodinný Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko na !
  Trailer k pořadu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko   Sledovat Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online
Žánr:
fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Robert Hájek (Mach), Kristýna Květová (Sebestová), Stella Zázvorková (babička Rehácková), Iva Janžurová (Savoj queen / Neighbour Pruchová), Jan Bochňák (harmonikář Jakub), Petr Nárožný (Narrator / school director)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
V bláznivé komedii určené dětem i dospělým se divák setká s živými problémy školního a rodinného života, kde se kreslení hrdinové Mach a Šebestová dostanou z televizního Večerníčku do reálného světa. S pomocí utrženého sluchátka zažijí neuvěřitelná dobrodružství. Svou úlohu zde sehrají také pes Jonatán, dvě známé firmy Horáček s Pažoutem a spolu s nimi děti, učitelé a dokonce i podnikatelé malého českého města.
Hodnocení:
51 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski