Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

Sledovat
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

V bláznivé komedii určené dětem i dospělým se divák setká s živými problémy školního a rodinného života, kde se kreslení hrdinové Mach a Šebestová dostanou z televizního Večerníčku do reálného světa. S pomocí utrženého sluchátka zažijí neuvěřitelná dobrodružství. Svou úlohu zde sehrají také pes Jonatán, dvě známé firmy Horáček s Pažoutem a spolu s nimi děti, učitelé a dokonce i podnikatelé malého českého města.

Žánr: Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie: Václav Vorlíček
Hrají a postavy: Robert Hájek (Mach), Kristýna Květová (Sebestová), Stella Zázvorková (babička Rehácková), Iva Janžurová (Savoj queen / Neighbour Pruchová), Jan Bochňák (harmonikář Jakub), Petr Nárožný (Narrator / school director)
Scénář: Miloš Macourek, Adolf Born, Václav Vorlíček
Země: Česká republika
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 51 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko