Mach a Šebestová k tabuli!

Sledovat
Mach a Šebestová k tabuli!
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Kreslený střihový film sestavený ze sedmi epizod neobyčejně úspěšného večerníčkového seriálu.
Populární dvojice žáků 3. B - Mach a Šebestová - získá kouzelné telefonní sluchátko a spolu se psem Jonatánem, třídní učitelkou a dalšími spolužáky prožívají neuvěřitelná dobrodružství.
Do celovečerního filmu bylo vloženo sedm z původních třinácti částí kresleného seriálu: O utrženém sluchátku, Školní výlet, Člověk neandrtálský, Kropáček má angínu, Jak Mach a Šebestová hlídali dítě, Páni tvorstva a Ukradené sluchátko; a dále byly doplněny dotáčkami s novými příhodami učitelky a věčných repetentů Horáčka a Pažouta. V závěru filmu jsou Mach a Šebestová už rodiči nových žáků 3. B.

Žánr: Animovaný, Komedie, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie: Adolf Born, Jaroslav Doubrava, Miloš Macourek
Hrají a postavy: Petr Nárožný (vypravěč (hlas))
Scénář: Adolf Born, Jaroslav Doubrava, Miloš Macourek
Země: Československo
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 82 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko