Sledovat Mach a Šebestová k tabuli! online

Přehrajte si Mach a Šebestová k tabuli! online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Animovaný, Komedie, Pohádka, Dětem, Rodinný Mach a Šebestová k tabuli! na !
  Trailer k pořadu Mach a Šebestová k tabuli!   Sledovat Mach a Šebestová k tabuli! online
Žánr:
Animovaný, Komedie, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
Adolf Born, Jaroslav Doubrava, Miloš Macourek
Hrají a postavy:
Petr Nárožný (vypravěč (hlas))
Země:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Kreslený střihový film sestavený ze sedmi epizod neobyčejně úspěšného večerníčkového seriálu.

Populární dvojice žáků 3. B - Mach a Šebestová - získá kouzelné telefonní sluchátko a spolu se psem Jonatánem, třídní učitelkou a dalšími spolužáky prožívají neuvěřitelná dobrodružství.
Do celovečerního filmu bylo vloženo sedm z původních třinácti částí kresleného seriálu: O utrženém sluchátku, Školní výlet, Člověk neandrtálský, Kropáček má angínu, Jak Mach a Šebestová hlídali dítě, Páni tvorstva a Ukradené sluchátko; a dále byly doplněny dotáčkami s novými příhodami učitelky a věčných repetentů Horáčka a Pažouta. V závěru filmu jsou Mach a Šebestová už rodiči nových žáků 3. B.
Hodnocení:
82 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski