Sledovat
Lovecká sezóna
online

Lovecká sezóna
  Trailer k pořadu Lovecká sezóna Trailer
Přehrajte si Lovecká sezóna online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 151 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Jelen za všechny, všichni za medvěda.
Do života Booga, zdomácnělého medvěda grizzlyho bez jakýchkoliv schopností nutných k přežití v divočině, vtrhne jako uragán vychrtlý a upovídaný jelenec Elliot. Když Elliot Booga přesvědčí, aby opustil svůj pohodlný domov v garáži správce parku a okusil, jak chutná život v opravdové přírodě, věci se rychle začnou vymykat kontrole. Oba hrdinové jsou pouhé tři dny před začátkem lovecké sezóny přemístěni do lesa, kde se musí co nejrychleji aklimatizovat. Oba musí udělat vše proto, aby se jim podařilo rychle sjednotit ostatní zvířata a získat les zpátky.

Originální název:

Open Season

Hrají a postavy: Martin Lawrence (Boog (hlas)), Ashton Kutcher (Elliot (hlas)), Gary Sinise (Shaw (hlas)), Debra Messingová (Beth (hlas)), Billy Connolly (McSquizzy (hlas)), Georgia Engelová (Bobbie (hlas))
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 17.9.2023 09:22
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська