Letopisy Narnie: Princ Kaspian

Sledovat
Letopisy Narnie: Princ Kaspian
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Všechno, co jste dosud znali, se navždy změnilo.
Sourozenci Pevensieovi - Peter, Zuzana, Edmund a Lucie - jsou povolaní z válkou sužované Anglie, aby pomohli vrátit svobodu mírumilovným obyvatelům bájné Narnie a nastolit na trůn legitimního dědice trůnu, mladého prince Kaspiana. Země se totiž od doby, kdy ji děti opustily, radikálně změnila. Vládne tam zlý král Miraz, před jehož zlobou se ukrývají bájná narnijská stvoření i mluvící zvířata. Mladé hrdiny čeká dlouhá a nelítostná bitva, ve které musejí osvědčit nejen odvahu, ale i soudržnost.

Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Pohádka, Rodinný
Režie: Andrew Adamson
Hrají a postavy: Ben Barnes (princ Caspian), Georgie Henleyová (Lucy Pevensieová), Skandar Keynes (Edmund Pevensie), William Moseley (Peter Pevensie), Anna Popplewellová (Susan Pevensieová), Sergio Castellitto (král Miraz)
Scénář: Stephen McFeely, Christopher Markus, Andrew Adamson
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko