Sledovat Letopisy Narnie: Princ Kaspian online

Přehrajte si Letopisy Narnie: Princ Kaspian online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 110 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Letopisy Narnie: Princ Kaspian
  Trailer k pořadu Letopisy Narnie: Princ Kaspian   Sledovat Letopisy Narnie: Princ Kaspian online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, pohádka, rodinný
Režie:
Andrew Adamson
Hrají a postavy:
Ben Barnes (princ Caspian), Georgie Henleyová (Lucy Pevensieová), Skandar Keynes (Edmund Pevensie), William Moseley (Peter Pevensie), Anna Popplewellová (Susan Pevensieová), Sergio Castellitto (král Miraz)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Všechno, co jste dosud znali, se navždy změnilo.

Sourozenci Pevensieovi - Peter, Zuzana, Edmund a Lucie - jsou povolaní z válkou sužované Anglie, aby pomohli vrátit svobodu mírumilovným obyvatelům bájné Narnie a nastolit na trůn legitimního dědice trůnu, mladého prince Kaspiana. Země se totiž od doby, kdy ji děti opustily, radikálně změnila. Vládne tam zlý král Miraz, před jehož zlobou se ukrývají bájná narnijská stvoření i mluvící zvířata. Mladé hrdiny čeká dlouhá a nelítostná bitva, ve které musejí osvědčit nejen odvahu, ale i soudržnost.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski