Sledovat Letadla online

Přehrajte si Letadla online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Letadla
  Trailer k pořadu Letadla   Sledovat Letadla online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Dětem
Režie:
Klay Hall
Hrají a postavy:
Dane Cook (Prášek Skočdopole (Kryštof Hádek)), Stacy Keach (kapitán B.J. Hunnicut), Brad Garrett (Chug (Tomáš Racek)), Teri Hatcherová (Dottie (Martina Šťastná)), Julia Louis-Dreyfusová (Rochelle (Dana Černá)), Priyanka Chopraová (Ishani (Jolana Smyčková))
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Ze světa, kde auta mají křídla.

Prášek je malé práškovací letadlo s bohatou fantazií a velkými cíly. Chce se zúčastnit slavného závodu Letem světem, a proto pilně trénuje rychlé přelety nad kukuřičnými poli i kličkování mezi stromy. Díky přetěžování motoru mu pravidelně shoří těsnění ložisek motoru. Práškova kamarádka ho varuje, že dlouhodobé přepínání motoru může mít tragické následky. Prášek by rád zdokonalil své dovednosti, jeho kamarád mu proto doporučí, aby požádal o pomoc bývalého leteckého instruktora a válečného hrdinu, Skippera. Ten však odmítne s tím, že Prášek nemá v závodě žádnou šanci. Závod se blíží a Prášek musí projevit obrovskou odvahu a vystoupat do výšek, o nichž se mu nikdy ani nesnilo.
Hodnocení:
58 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski