Sledovat Legenda Korry online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Legenda Korry
  Sledovat 1467 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Komedie, Drama, Rodinný, Fantasy, Science Fiction
Režie:
Colin Heck
Hrají a postavy:
Lance Henriksen (nadporučík), Janet Varney (Korra), Dante Basco, David Faustino (Mako), P.J. Byrne (Bolin), Seychelle Gabriel (Asami)
Země:
USA
Rok výroby:
2012-2013
Popis:
Příběh se odehrává 70 let po událostech zachycených v Avatar: The Last Airbender a točí se kolem nového avatara, dívky jménem Korra z Jižního vodního kmene. Korra už ovládá tři elementy a jde do Republic City, aby se naučila používat i ten poslední - vítr. Jejím učitelem se stane Aangův syn Tenzin, ale její trénink nebude lehký, protože zjišťuje, že se chystá revoluce.
Hodnocení:
84 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski