Sledovat Labakan online

Přehrajte si Labakan online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Labakan
  Trailer k pořadu Labakan   Sledovat Labakan online
Žánr:
Fantasy, Pohádka
Režie:
Václav Krška
Hrají a postavy:
Eduard Cupák (Labakan), Karel Fiala (Omar), Jana Rybárová (Fatma), Vladimír Leraus (Sultan), Dana Medřická (Sultanka), Zdeňka Baldová (Mayka Mirza)
Země:
Československo, Bulharsko
Rok výroby:
1957
Popis:
Pohádka o lstivém krejčovském tovaryši, který touží po bohatství, přepychu a bezpracném životě.

Krejčovský tovaryš Labakan má hlavu plnou snů o tom, že se stane velkým pánem, bude žít v přepychu a už nikdy nesáhne na práci. Jeho skutečný život je ovšem tomu vysněnému na hony vzdálený, s nádherou se krejčík setkává pouze tehdy, když šije roucha pro urozené. A právě jeden z těch nákladných oděvů mu vnukne myšlenku, jak si dopomoci k vysokému postavení. Je sice nutno spáchat podvod, ale Labakan se nezastaví před ničím...
Hodnocení:
50 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski