Sledovat Księga dżungli 2 online

Přehrajte si Księga dżungli 2 online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Księga dżungli 2
  Trailer k pořadu Księga dżungli 2   Sledovat Księga dżungli 2 online
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný, Animovaný
Režie:
Steve Trenbirth
Hrají a postavy:
Anders Byström (Bagheera), John Goodman (Baloo), Haley Joel Osment (Mowgli), Mae Whitmanová (Shanti), Connor Funk (Ranjan), Bob Joles (Bagheera)
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2003
Popis:
Mauglí se opět vrací i se svými kamarády.

Kniha džunglí 2 začíná krátce poté, co jsme se s Mauglím a jeho kamarády rozloučili na konci prvního dílu. Mauglí nyní žije v lidské vesnici a poprvé v životě poznává, co je to láska rodiny. K jeho novému životu patří malý bratříček Ranjan a nejlepší kamarádka Shanti, která jej původně zlákala k novému způsobu života. Život ve vesnici však vyžaduje také dodržování lidských pravidel, která jsou ve srovnání s úplnou svobodou v džungli pro Mauglího omezující. Mauglí navíc postrádá svého medvědího kamaráda Balúa, který také touží po opětovném setkání se svým přítelem z říše lidí. Zatímco se panter Baghíra a sloní hlídka plukovníka Hathiho snaží Balúovi zabránit v tom, aby se Mauglího pokoušel lákat zpět do divočiny, děti ve vesnici podléhají Mauglího nakažlivé písničce o džungli. Přestože byly už od narození poučovány o všech jejích nástrahách a vstup do džungle mají zakázán, díky Mauglího písničce se do hustého porostu vydávají ...
Hodnocení:
54 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski