Sledovat Księga dżungli 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Księga dżungli 2
  Trailer k pořadu Księga dżungli 2   Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný, Animovaný
Režie:
Steve Trenbirth
Hrají a postavy:
Anders Byström (Bagheera), John Goodman (Baloo), Haley Joel Osment (Mowgli), Mae Whitmanová (Shanti), Connor Funk (Ranjan), Bob Joles (Bagheera)
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2003
Popis:
Mauglí se opět vrací i se svými kamarády.

Kniha džunglí 2 začíná krátce poté, co jsme se s Mauglím a jeho kamarády rozloučili na konci prvního dílu. Mauglí nyní žije v lidské vesnici a poprvé v životě poznává, co je to láska rodiny. K jeho novému životu patří malý bratříček Ranjan a nejlepší kamarádka Shanti, která jej původně zlákala k novému způsobu života. Život ve vesnici však vyžaduje také dodržování lidských pravidel, která jsou ve srovnání s úplnou svobodou v džungli pro Mauglího omezující. Mauglí navíc postrádá svého medvědího kamaráda Balúa, který také touží po opětovném setkání se svým přítelem z říše lidí. Zatímco se panter Baghíra a sloní hlídka plukovníka Hathiho snaží Balúovi zabránit v tom, aby se Mauglího pokoušel lákat zpět do divočiny, děti ve vesnici podléhají Mauglího nakažlivé písničce o džungli. Přestože byly už od narození poučovány o všech jejích nástrahách a vstup do džungle mají zakázán, díky Mauglího písničce se do hustého porostu vydávají ...
Hodnocení:
54 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski