Sledovat Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków online

Přehrajte si Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, hudba & umění, pohádka, dětem, rodinný Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków na !
  Trailer k pořadu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków   Sledovat Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków online
Žánr:
animovaný, hudba & umění, pohádka, dětem, rodinný
Režie:
William Cottrell, David Hand, Wilfred Jackson, Larry Morey, Perce Pearce, Ben Sharpsteen
Hrají a postavy:
Roy Atwell (Doktor (hlas)), Stuart Buchanan (Hopla (hlas)), Adriana Caselottiová (Sněhurka (hlas)), Hall Johnson Choir (Finale Chorus), Eddie Collins (Brumla (hlas)), Pinto Colvig (Klimba/Brumla (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1937
Popis:
Slavný animovaný film z produkce Walta Disneye

Kdo je na světě nejkrásnější? Tak se ptá zlá královna svého magického zrcadla den co den. Jednoho dne však nedostane odpověď, na jakou čekala. Zrcadlo popravdě totiž odpoví, že nejkrásnější osobou je její nevlastní dcera Sněhurka. Rozhodně se jí proto zbavit. Sněhurka na útěku před zlobou a nenávistí narazí v hlubokém lese na půvabnou chaloupku. Netuší, kdo ji obývá a protože je hladová a unavená, najde si jídlo a ustele si na sedmi malých postýlkách. Chaloupka patří sedmi roztomilým trpaslíkům, kteří si krásnou a dobrou dívku brzy oblíbí a rádi ji mezi sebou přijmou.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski