Sledovat Król Lew online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Król Lew
  Trailer k pořadu Król Lew   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Hudba & Umění, Komedie, Muzikály, Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
Roger Allers, Rob Minkoff
Hrají a postavy:
Rowan Atkinson (Zazu (hlas)), Matthew Broderick (Adult Simba (hlas)), Niketa Calameová (mladý Nala (hlas)), Jim Cummings (Ed (hlas)), Whoopi Goldbergová (Shenzi (hlas)), Robert Guillaume (Rafiki (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Zvířecí říše potřebuje nového krále - Simba se vrací.

Jednoduchý příběh čtyřnohého prince Simby, který se neprávem obviňuje ze smrti svého otce Mufasy, kvůli čemuž opouští své stádo i říši, aby se po letech vrátil jako král a potrestal viníka, oslovil děti i dospělé. Možná je to tím, že jde o svého druhu variaci na Shakespearova Hamleta, která dětem nenásilnou formou pohádkového muzikálu vypráví o tak odtažitých tématech, jako jsou smrt, předurčení a odpovědnost.
Hodnocení:
85 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski