Sledovat Křesadlo online

Přehrajte si Křesadlo online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy Křesadlo na !
  Sledovat Křesadlo online
Žánr:
fantasy
Režie:
Jaroslav Hanuš
Hrají a postavy:
Lucie Plekancová Vondráčková, Saša Rašilov, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Stanislav Zindulka, Lada Jelínková
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2004
Popis:
Pohádka na motivy slavné předlohy H. Ch. Andersena o lásce princezny Astrid a rukavičkáře Jeníka.

Princezna Astrid se zamiluje do rukavičkáře Jeníka. V královské zemi však platí zákon, který zakazuje rukavičkářské řemeslo a všichni rukavičkáři byli ze země vyhnáni. Stalo se tak proto, že v kolébce právě narozené princezny, našli svitek se sudbou, že si princezna, v den svých sedmnáctých narozenin, vezme za muže rukavičkáře. To však bylo proti záměrům jejích královských rodičů, kteří si pro princeznu přáli urozeného ženicha. Jejich plány zhatí čarodějnice Gudrun, která svými kouzly dopomůže mladé dvojici ke štěstí. "Andersenovskou" atmosféru dodává pohádce svébytný humor, kouzla a napětí.
Hodnocení:
54 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski