Sledovat
Krasavec Beauty
online

Krasavec Beauty
  Trailer k pořadu Krasavec Beauty Trailer
Přehrajte si Krasavec Beauty online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 143 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Vyprávění černého hřebce nás přivádí na panství zámožné rodiny, která si jej jako hříbě zakoupila. Bohužel paní onemocněla, a tak musela spolu s rodinou opustit rodnou zemi a odjet do zámoří do lepších klimatických podmínek. Koně prodali, ale chlapec, který se o něj staral, slíbil, že se pro něj jednou vrátí. Od této chvíle nastává pro Beautyho nelehké období. Když našel hodného majitele, vždy se stalo něco zlého a ten jej musel prodat. Ovšem nakonec se přece jen dočkal šťastného stáří.

Hrají a postavy: Docs Keepin Time (Black Beauty), Alan Cumming (Krasavec Beauty), Sean Bean (Farmář Grey), David Thewlis (Jerry Barker), Jim Carter (John Manly), Peter Davison (Squire Gordon)
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 25.6.2022 09:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko