Sledovat Kozí příběh se sýrem online

Přehrajte si Kozí příběh se sýrem online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 110 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Kozí příběh se sýrem
  Trailer k pořadu Kozí příběh se sýrem   Sledovat Kozí příběh se sýrem online
Žánr:
Animovaný, Komedie, Pohádka
Režie:
Jan Tománek
Hrají a postavy:
Jiří Lábus (koza (hlas)), Martin Sucharda (Honzík (hlas)), Alena Kokrdová (Zuzanka (hlas)), Michal Dlouhý (dlouhý (hlas)), Miroslav Táborský (široký (hlas)), Miroslav Vladyka (bystrozraký (hlas))
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
Největší dobrodružství podzimu ve 3Dééé.

Ve svém novém příběhu pro celou rodinu teď Koza namísto pražských pověstí představí pestrý svět pohádek. Král v sýrovém království na svém hradě myslí pouze na pravidelný přísun voňavých sýrů, Kuba a Máca z prvního Kozího příběhu se vzali a vedou spokojený život jako sýraři v chalupě se svými dětmi Zuzankou a Honzíkem a samozřejmě s Kozou. Jedné noci ale oba záhadně zmizeli a tak se Koza spolu s Honzíkem a Zuzankou vypraví na velké pohádkové dobrodružství po jejich stopách. Musí hledat Čertův mlýn a cestu za čerty do samotného pekla. Pomáhat jim bude známé trio Dlouhý, Široký a Bystrozraký a na závěr je čeká akční finále přímo na královském hradě i jedno překvapení.
Hodnocení:
57 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski