Sledovat Kouzla králů online

Přehrajte si Kouzla králů online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, rodinný Kouzla králů na !
  Trailer k pořadu Kouzla králů   Sledovat Kouzla králů online
Žánr:
pohádka, rodinný
Režie:
Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy:
Martin Kraus (Tadeáš), Josef Abrhám (král Dobromil), Libuše Šafránková (královna Kristýnka), Martin Dejdar (Faltejsek), Petra Tenorová (Mariana), Michal Slaný (král Vladan)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Výpravná pohádka o dvou královstvích, nebezpečných nástrahách a velké lásce odvážného Tadeáše a princezny Mariany.

Žili, byli dva králové, první, zlý král Vladan svými dobyvačnými válkami sužoval celou zemi. A za velikým jezerem panoval hodný král Dobromil a lidé se tu měli jako v pohádce. Nedotknutelnost tohoto království ostatně prý zaručovalo kouzlo skryté ve vzácném šperku, rubínovém srdci. A právě o ně začne usilovat královna ohně, která touží zvítězit ve věčném sporu se svou sestrou, královnou vod. Aby přinutila krále vzdát se srdce, začaruje jeho dceru Marianu do ohnivého plamene. Protože žádný z mladíků Dobromilova království nemá dost odvahy, aby Marianu vysvobodil, Dobromil se pomocí kouzelného prstenu přenese do Vladanovy říše vyhledat statečného mládence. A jednoho skutečně objeví. Jmenuje se Tadeáš, má pro strach uděláno a navíc ho nikdy neopouští dobrá nálada. Zdá se, že princeznině vysvobození nic nebrání. Jenže královna ohně a král Vladan se svých zlých úmyslů jen tak nevzdají. Ještě mnoho kouzel bude potřeba, aby se konala svatba a aby obě země přestaly být sužovány válkami.
Hodnocení:
60 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski