Sledovat
Kouzla králů
online

Kouzla králů
  Trailer k pořadu Kouzla králů Trailer
Přehrajte si Kouzla králů online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 133 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Výpravná pohádka o dvou královstvích, nebezpečných nástrahách a velké lásce odvážného Tadeáše a princezny Mariany.
Žili, byli dva králové, první, zlý král Vladan svými dobyvačnými válkami sužoval celou zemi. A za velikým jezerem panoval hodný král Dobromil a lidé se tu měli jako v pohádce. Nedotknutelnost tohoto království ostatně prý zaručovalo kouzlo skryté ve vzácném šperku, rubínovém srdci. A právě o ně začne usilovat královna ohně, která touží zvítězit ve věčném sporu se svou sestrou, královnou vod. Aby přinutila krále vzdát se srdce, začaruje jeho dceru Marianu do ohnivého plamene. Protože žádný z mladíků Dobromilova království nemá dost odvahy, aby Marianu vysvobodil, Dobromil se pomocí kouzelného prstenu přenese do Vladanovy říše vyhledat statečného mládence. A jednoho skutečně objeví. Jmenuje se Tadeáš, má pro strach uděláno a navíc ho nikdy neopouští dobrá nálada. Zdá se, že princeznině vysvobození nic nebrání. Jenže královna ohně a král Vladan se svých zlých úmyslů jen tak nevzdají. Ještě mnoho kouzel bude potřeba, aby se konala svatba a aby obě země přestaly být sužovány válkami.

Žánr: Pohádka, Rodinný
Režie: Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy: Martin Kraus (Tadeáš), Josef Abrhám (král Dobromil), Libuše Šafránková (královna Kristýnka), Martin Dejdar (Faltejsek), Petra Tenorová (Mariana), Michal Slaný (král Vladan)
Scénář: Zdeněk Zelenka
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 16.4.2022 16:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko