Kniha džunglí 2

Sledovat
Kniha džunglí 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Mauglí se opět vrací i se svými kamarády.
Kniha džunglí 2 začíná krátce poté, co jsme se s Mauglím a jeho kamarády rozloučili na konci prvního dílu. Mauglí nyní žije v lidské vesnici a poprvé v životě poznává, co je to láska rodiny. K jeho novému životu patří malý bratříček Ranjan a nejlepší kamarádka Shanti, která jej původně zlákala k novému způsobu života. Život ve vesnici však vyžaduje také dodržování lidských pravidel, která jsou ve srovnání s úplnou svobodou v džungli pro Mauglího omezující. Mauglí navíc postrádá svého medvědího kamaráda Balúa, který také touží po opětovném setkání se svým přítelem z říše lidí. Zatímco se panter Baghíra a sloní hlídka plukovníka Hathiho snaží Balúovi zabránit v tom, aby se Mauglího pokoušel lákat zpět do divočiny, děti ve vesnici podléhají Mauglího nakažlivé písničce o džungli. Přestože byly už od narození poučovány o všech jejích nástrahách a vstup do džungle mají zakázán, díky Mauglího písničce se do hustého porostu vydávají ...

Žánr: Dobrodružný, Rodinný, Animovaný
Režie: Steve Trenbirth
Hrají a postavy: Anders Byström (Bagheera), John Goodman (Baloo), Haley Joel Osment (Mowgli), Mae Whitmanová (Shanti), Connor Funk (Ranjan), Bob Joles (Bagheera)
Scénář: Rudyard Kipling, Karl Geurs, Carter Crocker, Evan Spiliotopoulos, David Reynolds, Roger S.H. Schulman
Země: USA, Austrálie
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 54 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko