Sledovat Klopsiki kontratakują online

Přehrajte si Klopsiki kontratakują online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, fantasy, komedie, rodinný, sci-fi Klopsiki kontratakują na !
  Trailer k pořadu Klopsiki kontratakują   Sledovat Klopsiki kontratakują online
Žánr:
animovaný, fantasy, komedie, rodinný, sci-fi
Režie:
Kris Pearn, Cody Cameron
Hrají a postavy:
Bill Hader (Flint Lockwood (Petr Lněnička)), Anna Farisová (Sam Sparks (Tereza Bebarová)), James Caan (Tim Lockwood (Ota Jirák)), Will Forte (Chester V (Pavel Tesař)), Andy Samberg (Brent McHale (Radek Kuchař)), Benjamin Bratt (Manny (Libor Terš))
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Blíží se něco velkého.

Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru...
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski