Sledovat Klopsiki i inne zjawiska pogodowe online

Přehrajte si Klopsiki i inne zjawiska pogodowe online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 99 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, rodinný Klopsiki i inne zjawiska pogodowe na Polsat!
  Trailer k pořadu Klopsiki i inne zjawiska pogodowe   Sledovat Klopsiki i inne zjawiska pogodowe online
Žánr:
animovaný, rodinný
Režie:
Phil Lord, Chris Miller
Hrají a postavy:
Bill Hader (Flint Lockwood (hlas)), Anna Farisová (Sam Sparksová (hlas)), James Caan ((hlas)), Andy Samberg (Brent (hlas)), Bruce Campbell (Mayor Shelbourne), Mr. T (Earl Devereaux (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Připravte si talíře.

Jste unaveni lidmi, kteří se vám snaží říkat, co byste měli a neměli jíst? Jste zklamáni tím, že musíte jíst pořád stejná a fádní jídla? Čekáte na den, kdy byste si mohli objednat cokoliv, kdykoliv se vám zachce? Čekání je u konce. Vaším dnešním šéfkuchařem je Zataženo, občas trakaře - neuvěřitelné dobrodružství s velkolepými... porcemi. Film, inspirovaný oblíbenou dětskou knížkou, přivádí diváky do města, kde z nebe místo deště padá jídlo!
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Polsat Polsat Archív a všechna videa pořadů televize Polsat online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski