Sledovat Keď draka bolí hlava online

Přehrajte si Keď draka bolí hlava online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, komedie, rodinný, romantický Keď draka bolí hlava na !
  Trailer k pořadu Keď draka bolí hlava   Sledovat Keď draka bolí hlava online
Žánr:
fantasy, komedie, rodinný, romantický
Režie:
Dušan Rapoš
Hrají a postavy:
Kateřina Brožová (Czech queen), Václav Postránecký (starý dragon), Zuzana Maureryová (Slovak queen), Miro Noga (Blivajz), Karel Gott (kovářka), Miroslav Šimůnek (Czech king)
Země:
Česká republika, Slovensko
Rok výroby:
2018
Popis:
Barborka s Tomíkem tráví prázdniny u babičky a dědy v kovárně pod Dračí skálou, kde ze všech sil pracuje i netradiční pomocník dvouhlavý dráček Čmoudík. Jednou, když se děti chystají přespat v jeskyni společně s dráčkem, objeví na zdi jeskyně starou mapu a Čmoudík, jehož jedna hlava mluví česky a druhá slovensky, začíná vyprávět napínavý příběh o vzniku království Draka, velké lásce princezny Adélky a prince Janka, o letité kletbě a strašlivém Drakovi, o zlém skřítkovi Blivajzovi, ale i o tajemství Pomněnkové louky, ztraceném dračím vejci a párku klokanů. Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava?

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski