Sledovat Kdopak by se vlka bál online

Přehrajte si Kdopak by se vlka bál online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodružný, dětem, rodinný Kdopak by se vlka bál na !
  Trailer k pořadu Kdopak by se vlka bál   Sledovat Kdopak by se vlka bál online
Žánr:
dobrodružný, dětem, rodinný
Režie:
Maria Procházková
Hrají a postavy:
Dorota Dědková (Terezka), Jitka Čvančarová (mamka), Pavel Řezníček (otec), Matouš Kratina (Simon), Martin Hofman (Patrik), Jana Krausová (babička)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Konečně film o lásce, který můžete vidět s dětmi.

Byla jednou jedna malá holčička. Jmenovala se Terezka a měla moc ráda pohádku "O Červené Karkulce". Žila spokojeně s maminkou a tatínkem, chodila do školky s kamarádem Šimonem a byla šťastná... Ale jak už to v pohádkách i v životě bývá, jednoho dne se cosi změnilo: Terezka neví proč se maminka najednou chová jinak. Neví, kdo je ten cizí pán a proč se doma mluví o Japonsku... Ví jen, že něco je špatně. Ptá se, ale dospělí mluví jinou (svojí) řečí. Jediný, kdo umí poradit, je kamarád Šimon a ten má jasno: maminka je vyměněná. Terezku tak čeká veliké dobrodružství. Složitá cesta za odhalením tajemství možná povede přes daleké země a potká i nebezpečného vlka...
Hodnocení:
75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski