Sledovat Kdo hledá, najde online

Přehrajte si Kdo hledá, najde online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Kdo hledá, najde
  Sledovat Kdo hledá, najde online
Žánr:
Pohádka
Režie:
J. Hanuš
Hrají a postavy:
Jitka Molavcová, Madla Zimová, Václav Rašilov, Václav Postránecký, Václav Vydra, Stanislav Zindulka
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Veselá pohádka plná čarování o kouzelné tetičce a jejím synovci má kromě humoru i něco navíc - malí diváci se z ní dozvědí, jak je důležitá dobrá výchova a vzdělání. A nejen pro princezny.

Kdyby Spytihlav věděl, jak princezna Fialinka vypadá ve skutečnosti, vůbec by ji z pekla nevysvobozoval. Jenže když ji uviděl mezi čerty, myslel si, že je princezna v přestrojení. A teprve když ji vrátil panu králi, zjistil, že je nejen neupravená a nevzhledná, ale navíc i protivná, nafoukaná a vzteklá. Zkrátka princezna byla úplně špatně vychovaná a tak ji Spytihlav za ženu coby odměnu vůbec nechtěl. Jenže ji nechtěl za ženu ani Lucifer, když mu ji vrátili do pekla. A tak musela zasáhnout Spytihlavova kouzelná tetička a její kouzelný proutek. Kdo mohl tušit, jak to s princeznou dopadne...
Hodnocení:
54 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski