Sledovat Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy online

Přehrajte si Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 116 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy
  Trailer k pořadu Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy   Sledovat Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Bob Hathcock
Hrají a postavy:
Alan Young (Scrooge McDuck (hlas)), Terence McGovern (Launchpad McQuack (hlas)), Russi Taylorová (Webbigal Webby Vanderquack (hlas)), Richard Libertini (Dijon (hlas)), Christopher Lloyd (Merlock (hlas)), June Forayová (paní Featherby (hlas))
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Strýček Skrblík chce získat ztracený poklad a jeho synovci si přitom zaručeně přijdou na své.

Strýček Skrblík se vydává se synovci do Egypta, aby našel poklad - magickou mapu ukrytou v pyramidě. Společně se svými synovci, neteří a Rampou letí do Egypta. Poklad se jim podaří najít, ale pak se objeví čaroděj Merlock a sebere jim ho. Zůstane jim jen lampa, kterou si vzala Kačka. Právě tu jedinou však Merlock hledá. Jak totiž po návratu domů děti zjistí, lampa je kouzelná. Náhodou vyvolají džina, který každému splní tři přání. A dobrodružství pokračuje.
Hodnocení:
68 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski