Sledovat
Kačenka a zase ta strašidla
online

Kačenka a zase ta strašidla
  Trailer  k pořadu Kačenka a zase ta strašidla
Přehrajte si Kačenka a zase ta strašidla online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Návrat do Domu hrůzy. Pokračování české pohádkové komedie o nezvyklém dědictví.
Osmiletá holčička tentokrát musí bojovat o to, aby si její rodiče z Domu hrůzy, jež dostala darem od dědy z nemocnice, vídeňského Čecha Swobody, neudělali rodinnou vilu. Pomohou jí v tom její staří přátelé, s pomocí kouzelných hodin oživlé figuríny, čarodějnice Berta, půvabná Elvíra a doktor Caligari. Zasadí se o to, aby z Vídně přijel notář Weber zkontrolovat, zda jsou dodrženy podmínky darovací smlouvy a zda atrakce plní svůj účel...

Žánr: Komedie, Fantasy
Hrají a postavy: Helena Vitovská (Kačenka), Jiří Schmitzer (Tatínek), Jana Krausová (Maminka), Svatopluk Beneš (Doktor Caligari), Jiřina Bohdalová (Berta), Eva Vejmělková (Elvíra)
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 11.11.2023 09:25
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina