Sledovat Jinxed online

Přehrajte si Jinxed online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 99 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online komedie, rodinný Jinxed na Nickelodeon!
  Sledovat Jinxed online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Stephen Herek
Hrají a postavy:
Ciara Bravo (Meg Murphy), Jacob Bertrand (Charlie Murphy), Jack Griffo (Brett), Burkely Duffield (Tommy), Elena Kampouris (Ivy), Donavon Stinson (otec)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2013
Popis:
Seznamte se Murphyovýma, rodinou která má celý život jenom smůlu. "Vše, co se může nějakým způsobem pokazit, se pokazí," toto je Murphyho zákon, který se drží této rodinky zuby nehty. Před stoletím zaklela čarodějnice jejich pradědečka a od té chvíle se rodina musí každodenně vypořádávat s nástrahami této kletby. Když je během jedné z neuvěřitelně špatných náhod zničen jejich dům, přestěhuje se celá rodina do domu pradědečka na Harvest Hills. Jako by samotné stěhování nebylo málo, při příjezdu zjistí Meg že její úhlavní nepřítel Ivy, stejně jako ona, tráví léto v tomto malém městečku. Po nějaké době se věci konečně začnou obracet v dobré a když Meg potká místního chlapce Bretta, který jí doslova očaruje, je rozhodnutá skoncovat s kletbou jednou pro vždy. S pomocí jejího bratra a s obrovským odhodláním je Meg připravená udělat cokoli, aby konečně prolomila tuto katastrofickou kletbu která jí z života dělá peklo.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Nickelodeon Nickelodeon Archív a všechna videa pořadů televize Nickelodeon online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski