Sledovat Jake i piraci z Nibylandii online

Přehrajte si Jake i piraci z Nibylandii online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, rodinný, fantasy Jake i piraci z Nibylandii na Puls 2!
  Sledovat Jake i piraci z Nibylandii online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, rodinný, fantasy
Režie:
Howy Parkins
Hrají a postavy:
Colin Ford (Jake), Madison Pettisová (Izzy), Jonathan Morgan Heit (Cubby), Dee Bradley Baker (Monkey / Baby Chick / Eaglee / Owl / Parrots), David Arquette (Skully), Corey Burton (kapitán Hook)
Země:
USA
Rok výroby:
2011-2012
Popis:
Vydejte se na dobrodružnou výpravu při březích země Nezemě. Společně s Jakem, Izzy a Cubbym, jejich kamarádem papouškem jménem Skully a spolehlivou lodí Bucky projdete močály a dostanete se do kouzelné džungle, budete řešit pirátské potíže a hledat ztracený poklad. Ale pozor na kapitána Hooka! Ten si totiž se svým věrným pomocníkem Smeem stále brousí zuby na dětský poklad, takže bude potřeba bezvadné spolupráce, lstivých nápadů a trošku kouzelného prášku, aby ho naši hrdinové přemohli.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všechna videa pořadů televize Puls 2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski