Sledovat Iron Man online

Přehrajte si Iron Man online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Iron Man
  Sledovat Iron Man online
Žánr:
Akční, Animovaný, Science Fiction
Režie:
Yuzo Sato, Naomi Nakayama, Kim Min Sun, Tomoya Takahashi, Woo Seung Wook, Naoyuki Ito
Hrají a postavy:
Adrian Pasdar (Iron muž / ...), Ben Diskin (Ichiro Masuda / ...), Eden Riegel (Nanami Ota / ...), Laura Baileyová (Dr. Chika Tanaka / ...), Kyle Hebert (Ho Yinsen / ...), Neil Kaplan (Minister of Defense Kuroda / ...)
Země:
USA, Japonsko
Rok výroby:
2010
Popis:
Tony Stark zavítá do Japonska kde je vyvinuta elektrárna, která nepotřebuje k výrobě energie spalovat fosilní paliva. Tony chce podpořit tento projekt. Dokonce má v úmyslu oznamit, že plánuje odchod do důchodu a tím přestane působit jako IRON MAN. Představen je také nový model bojového obleku - Dio, který však při testech selže a Stark musí zasáhnout. Následně se dostává do souboje s robotem organizace Zvěrokruh a zjišťuje, že nový model obleku byl ukraden.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski