Sledovat Hviezdna brána online

Přehrajte si Hviezdna brána online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online akční, dobrodružný, pohádka, sci-fi Hviezdna brána na !
  Trailer k pořadu Hviezdna brána   Sledovat Hviezdna brána online
Žánr:
akční, dobrodružný, pohádka, sci-fi
Režie:
Roland Emmerich
Hrají a postavy:
Kurt Russell (plukovník Jonathan 'Jack' O'Neil), James Spader (doktor Daniel Jackson), Alexis Cruz (Skaara), Viveca Lindforsová (Catherine Langfordová), Mili Avitalová (Sha'uri), John Diehl (nadporučík Kawalsky)
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Americký sci-fi snímek o bráně k jiným světům, pohřbené ve stínu staroegyptských pyramid.

Vědecká expedice objevila poblíž pyramid zvláštní objekt pokrytý neznámými symboly. V přísném utajení ho začala zkoumat armáda, uběhla však dlouhá řada desetiletí, než se našel člověk, který by nápis rozluštil. Egyptolog Daniel Jackson zjistil, že znaky představují souřadnice pro cestu vesmírem na jakousi vzdálenou planetu. Padlo rozhodnutí vyslat tam průzkumnou jednotku pod velením plukovníka O'Neila. Symbol umožňující návrat na Zem ovšem na hvězdné bráně chybí, bude zřejmě teprve na místě určení. Expedice nutně potřebuje Danielovy znalosti, mladý vědec se tedy volky nevolky stává jejím členem. Nepraktický intelektuál se ocitá v prapodivném světě na úrovni staroegyptské civilizace, kde všichni lidé ve strachu otročí božskému vládci a nebezpečí číhá na každém kroku...
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski