Sledovat Hurá do pravěku online

Přehrajte si Hurá do pravěku online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Hurá do pravěku
  Trailer k pořadu Hurá do pravěku   Sledovat Hurá do pravěku online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Dětem
Režie:
Yoon-suk Choi, John Kafka
Hrají a postavy:
Melanie Griffithová (Tyra), Pamela Adlonová (Ernie), Rob Schneider (podvodník), Jane Lynchová (Sue), Tara Strongová (Julia), Stephen Baldwin (Surly)
Země:
USA, Jižní Korea
Rok výroby:
2012
Popis:
Dino párty začíná.

Tihle tři umí natropit nejednu neplechu a ani dnes nezůstanou pozadu. Společně s nimi zažijeme dobrodružství staré 65 milionů let. Splňte si svůj sen! Připoutejte se, stroj času vyráží na cestu! Ernie, Max a Julia se ocitají v hnízdě toho nejhoršího z nejhorších. T-rexe! K jejich překvapení se nestanou potravou, ale jsou bráni jako mláďata a tak začíná jejich dobrodružství! Budou čelit prehistorickým monstrům a nebezpečí na každém kroku aby si zajistili návrat zpět do své doby. Naštěstí nebudou sami, protože potkají spousty zajímavých stvoření a s nimi není o zábavu nouzi. Podaří se Erniemu, Maxovi a Julii bezpečně vrátit domů? To zjistíte, ale teď...
Hodnocení:
48 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski