Sledovat
Hugo a jeho velký objev
online

Hugo a jeho velký objev
  Trailer k pořadu Hugo a jeho velký objev Trailer
Přehrajte si Hugo a jeho velký objev online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 146 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Jeden z nejslavnějších režisérů naší éry Vás zve na úžasnou výpravu.
Filmovým Oscarem oceněný režisér Martin Scorsese vtělil během celé kariéry své neobyčejné vize a nápady do řady nezapomenutelných filmů. Nyní vás tento legendární vypravěč zve na neuvěřitelnou výpravu do kouzelného světa svým vůbec prvním 3D filmem natočeným podle bestselleru Briana Selznicka Velký objev Huga Cabreta. "Hugo" je úžasné dobrodružství chytrého a vynalézavého chlapce, jehož hledání způsobu jak odhalit tajemství, které mu jeho otec zanechal, změní jeho samého i všechny kolem něj a odhalí bezpečné a láskyplné místo, kterému může říkat domov.

Režie: Martin Scorsese
Hrají a postavy: Ben Kingsley (Georges Mélies), Sacha Baron Cohen (výpravčí), Asa Butterfield (Hugo Cabret), Chloe Moretzová (Isabelle), Ray Winstone (strýc Claude), Emily Mortimerová (Lisette)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська