Sledovat Hugo a jeho velký objev online

Přehrajte si Hugo a jeho velký objev online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodružný, drama, mysteriózní, pohádka, rodinný Hugo a jeho velký objev na !
  Trailer k pořadu Hugo a jeho velký objev   Sledovat Hugo a jeho velký objev online
Žánr:
dobrodružný, drama, mysteriózní, pohádka, rodinný
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Ben Kingsley (Georges Mélies), Sacha Baron Cohen (výpravčí), Asa Butterfield (Hugo Cabret), Chloe Moretzová (Isabelle), Ray Winstone (strýc Claude), Emily Mortimerová (Lisette)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Jeden z nejslavnějších režisérů naší éry Vás zve na úžasnou výpravu.

Filmovým Oscarem oceněný režisér Martin Scorsese vtělil během celé kariéry své neobyčejné vize a nápady do řady nezapomenutelných filmů. Nyní vás tento legendární vypravěč zve na neuvěřitelnou výpravu do kouzelného světa svým vůbec prvním 3D filmem natočeným podle bestselleru Briana Selznicka Velký objev Huga Cabreta. "Hugo" je úžasné dobrodružství chytrého a vynalézavého chlapce, jehož hledání způsobu jak odhalit tajemství, které mu jeho otec zanechal, změní jeho samého i všechny kolem něj a odhalí bezpečné a láskyplné místo, kterému může říkat domov.
Hodnocení:
75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski