Sledovat
Hráme sa s Rikom
online

Hráme sa s Rikom
  Trailer k pořadu Hráme sa s Rikom Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Drogová mafie je neúprosná a kdo se jednou ocitl v nebezpečném obchodním kolotoči, už se ven nedostane. Casey to pozná na vlastní kůži.
Casey Weels je bývalý drogový dealer, který žije již nějáký čas spořádaným rodinným životem. Přestěhoval se do Houstonu, kde pracuje jako architekt a chystá se s manželkou adoptovat dítě. Vše se zdá být v pořádku, až do chvíle, kdy se objeví jeho bývalý parťák z vězení a přinese nějáké zboží. Casey je znovu stržen do bývalého života a navíc se setkává se svou bývalou přítelkyní a všemi známými z ulice. A aby toho nebylo málo, tak do hry ještě vstupuje pracovník adopční kanceláře. Vše je ztraceno!

Režie: Skip Woods
Hrají a postavy: Thomas Jane (Casey), Aaron Eckhart (Nick), Paulina Porizkova (Dallas), James LeGros (Billy Hill), Paula Marshallová (Christine), Michael Jeter (doktor Jarvis)
Scénář: Skip Woods
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Rik TV 30.6.2022 17:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko