Sledovat Hodně štěstí, Charlie online

Přehrajte si Hodně štěstí, Charlie online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 100 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online drama, komedie, rodinný, sitcom, thriller Hodně štěstí, Charlie na ČT :D!
  Sledovat Hodně štěstí, Charlie online
Žánr:
drama, komedie, rodinný, sitcom, thriller
Režie:
Erika Kaestle, Eric Dean Seaton, Phill Lewis, Adam Weissman, Thomas J. Thompson, Bruce Leddy
Hrají a postavy:
Bridgit Mendlerová (Teddy Duncan), Leigh Allyn Bakerová (Amy Duncan / ...), Bradley Steven Perry (Gabe Duncan), Eric Allan Kramer (Bob Duncan), Mia Talerico (Charlie Duncan), Jason Dolley (PJ Duncan)
Země:
USA
Rok výroby:
2010-2014
Popis:
Životy rodiny Duncanových se s příchodem malé sestřičky obrátí úplně naruby. Když se otec Bob a matka Amy vracejí zpět do práce, pověří péčí o jejich čtvrté dítě - Charlottu (alias Charlie), své dva pubertální potomky Teddy a PJe a 10letého syna Gaba. Starší sourozenci se nyní seznamují s dětskými krémy, bryndáky a hlídáním své malé sestřičky, přičemž se snaží stále žít životem typických teenagerů. Každá epizoda tohoto akčního rodinného sitcomu představuje Teddyin video-deníček, který pro svou malou sestru vytváří. Charlie bude jednou, až se Teddy odstěhuje a nebude jí neustále nablízku, sloužit jako zdroj užitečných rad.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski