Sledovat Hexe Lilli online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Hexe Lilli
  Sledovat 1321 filmů a 114 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný
Režie:
Luba Medekova-Klein, Conrad Tambour, Benjamin Swiczinsky, Steffen Schäffler, Johannes Schiehsl, Sam Siahaija
Hrají a postavy:
Daniela Golpashin (Hexe lilli / ...), Pia Niederwimmer (Bayambaa / ...), Gary Hetzler (Bluey / ...), Liam O'Brien (kovboj)
Země:
Irsko, Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Lilly byla obyčejná holčička, ale jednoho dne potkala malinkého draka Hektora, který ji zasvětil do tajů čarování. Stát se čarodějkou není dvakrát jednoduché, to Lilly brzy zakusí na vlastní kůži, i když díky prožívaným dobrodružstvím může navštívit krásné daleké kraje, může se ocitnout v dávných historických epochách a v takových koutech světa, o kterých dříve vůbec neměla tušení
Hodnocení:
42 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski