Sledovat Hanuman online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Hanuman
  Trailer k pořadu Hanuman   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Pohádka, Rodinný
Režie:
Fred Fougea
Hrají a postavy:
Robert Cavanah (Tom), Tabuová (Anja), Nathalie Auffretová (Alice), Khalid Tyabji (Deva), Sidney Kean (Roberto), Jaaved Jaaffery (Ashok)
Země:
Francie, Indie
Rok výroby:
1998
Popis:
Dobrodružný příběh z prostředí království opic o přátelství člověka a opičky Hanou ...

Jih Indie, konec druhého tisíciletí...
Hanou je divoká opička (osiřelý dobrotivý makak s růžovým obličejem a světle hnědou srstí, malým nosem a velkýma ušima), patřící k horskému klanu, který vládne starobylému městu Vijaynagar, rozsáhlému centru zapomenutého císařství, založeného ve 13. století. Dcera vůdce opičího kmene, malá Jeela (narozená ve stejný den jako Hanou), pociťuje k Hanou lásku. To se však příčí starému opičímu vůdci jménem Long Tooth (Dlouhý zub) a tento dominantní samec nemůže snést, že se Hanou stýká s jeho dcerou. Vyžene ho z hor a zanechá Hanou samotného uprostřed prapodivného světa lidí...
Hodnocení:
63 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski