Sledovat Hank Zipzer online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Hank Zipzer
  Sledovat 1429 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Rebecca Rycroft, Matt Bloom, Nick Collett, Tom George
Hrají a postavy:
Juliet Cowanová (Rosa), Madeline Holliday (Emily), Nick James (Hank Zipzer / ...), Jayden Jean Paul-Denis (Frankie), Felicity Montaguová (Miss Adolf), Neil Fitzmaurice (Stan)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2014
Popis:
Dvanáctiletý Hank Zipzer touží po tom, aby jeho mozek fungoval stejně jako ostatním, aby nevybočoval, aby byl normální, obyčejný. Ale čím více se snaží, tím více se prokazuje opak. Hank je chytrý, vynalézavý, kreativní a vtipný, zkrátka mimořádný. Hankova porucha učení mu dává neobyčejný náhled na svět, díky tomu dokáže vyřešit problém jako nikdo jiný. Jen jeho učitelé to ne vždy ocení.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Kika Kika Archív a všechna videa pořadů televize Kika online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko