Sledovat G-Force online

Přehrajte si G-Force online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, pohádka G-Force na Nova Cinema!
  Trailer k pořadu G-Force   Sledovat G-Force online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, pohádka
Režie:
Hoyt Yeatman
Hrají a postavy:
Bill Nighy (Leonard Saber), Will Arnett (zvláštní agent Kip Killian), Silvy Kas (modelka), Zach Galifianakis (Ben), Kelli Garnerová (Marcie), Tyler Patrick Jones (Connor)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Svět potřebuje chlupaté hrdiny.

Dobrodružná komedie G-Force je prvním 3D snímkem producenta Jerryho Bruckheimera. Strhující podívaná vypráví o tajném programu americké výzvědné služby zaměřeném na výcvik zvířat pro armádní a špionážní účely. Jeho hrdiny jsou morčata vybavená nejmodernější špionážní technikou, která během filmu zjistí, že mají osud světa ve svých packách. Týmu G-Force velí Darwin, odpovědné a cílevědomé morče, rozhodnuté za každou cenu uspět. Dalšími členy jsou Blaster, expert na zbraně, který zbožňuje vše extrémní a Juarézová, mistryně bojových umění, kterou zbožňují všichni ostatní. Třem morčatům pomáhá špionážní moucha Mooch a krtek Speckles, odborník na kybernetiku a informatiku. Během své mise se tým G-Force setkává s řadou dalších zajímavých postav, například s pohodářem Hurleyem a těžce vyšinutým křečkem Buckym.
Hodnocení:
52 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski