Sledovat Fineasz i Ferb online

Přehrajte si Fineasz i Ferb online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, akční, komedie, rodinný, hudba & umění, sci-fi Fineasz i Ferb na Puls 2!
  Sledovat Fineasz i Ferb online
Žánr:
animovaný, akční, komedie, rodinný, hudba & umění, sci-fi
Režie:
Zac Moncrief, Dan Povenmire
Hrají a postavy:
Vincent Martella (Phineas), Ashley Tisdale (Candace), Thomas Sangster (Ferb), Caroline Rheaová (matka), Alyson Stonerová (Isabella), Dan Povenmire (Dr. Heinz Doofenshmirtz)
Země:
USA
Rok výroby:
2007-2014
Popis:
Phineas a Ferb, neznají nudu.

Phineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka - ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všechna videa pořadů televize Puls 2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski