Sledovat Fantastický ostrov Kačera Daffyho online

Přehrajte si Fantastický ostrov Kačera Daffyho online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Fantastický ostrov Kačera Daffyho
  Sledovat Fantastický ostrov Kačera Daffyho online
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Dětem
Režie:
Friz Freleng, Chuck Jones, Robert McKimson, Phil Monroe
Hrají a postavy:
Mel Blanc (Foghorn Leghorn), June Forayová (babička), Les Tremayne (Well)
Země:
USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Kačer Daffy a Speedy Gonzales uvízli na pustém ostrově a Daffy už má plný zobák kokosových ořechů, kterými se musí živit. Potom však objeví mapu, která je dovede ke kouzelné mluvící studánce, jež splní každé přání tomu, kdo drží v ruce mapu. Chamtivého kačera napadne využít ji k rychlému zbohatnutí a navrhne vybudovat na ostrově turistické centrum a prodávat za tučný obnos splněná přání. Brzy se objeví celý zástup těch, kteří by rádi využili zázračnou moc studánky, ani problémy však na sebe nenechají dlouho čekat. Mapa totiž původně patřila pirátům Yosemite Samovi a Tasmánskému čertovi, a ti ji teď chtějí zpět. Ztratili ji v bitvě s králíkem Bugsem, a když zjistili, že ji vzal někdo s černým peřím, šli téměř najisto. Daffy a Speedy se mapy nechtějí vzdát, a to nedopadne dobře. Mapa je zničena a všichni uvíznou na ostrově. Studánka jim nabídne splnění posledních tří přání a nabádá je, aby volili moudře.
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski