Sledovat Epoka lodowcowa 2: Odwilż online

Přehrajte si Epoka lodowcowa 2: Odwilż online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
  Trailer k pořadu Epoka lodowcowa 2: Odwilż   Sledovat Epoka lodowcowa 2: Odwilż online
Žánr:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný, Romantický
Režie:
Carlos Saldanha
Hrají a postavy:
Ray Romano (Manny (hlas)), John Leguizamo (Sid (hlas)), Denis Leary (Diego (hlas)), Seann William Scott (Crash (hlas)), Josh Peck (Eddie (hlas)), Queen Latifahová (Ellie (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
A chládek je fuč.

Hrozná zpráva se šíří světem! Na Zemi nastala obleva. Led taje, a jestli zvířata nepřejdou na konec údolí, kde je prý velká loď, všechna se utopí. Za záchranou jdou společně mamut Many, lenochod Sid a tygr Diego. Každého sužuje nějaké trápení. Many má obavu, že je poslední svého druhu, Sida trápí, že k němu nikdo nechová respekt, a Diego, i když je to tygr, který se nikdy ničeho nebojí, se bojí vody, protože neumí plavat. To se ale snaží před ostatními utajit... Cestou potkají dva vačičáky s jejich sestrou Ellie. Many se začne radovat, protože jejich sestra je mamutice. Má to ale jeden malý háček, ona si myslí, že je vačice, a jen tak si to nechce nechat vymluvit. Když už Ellie konečně pochopí, že asi vážně není vačice, nechce zase s Manym nic mít. Jenže to by nebylo to nejhorší: zdá se, že putovníci už nedojdou cíle, uvízli na plujícím ostrůvku.
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski