Sledovat Dzwonnik z Notre Dame II online

Přehrajte si Dzwonnik z Notre Dame II online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online rodinný, romantický, muzikály, animovaný Dzwonnik z Notre Dame II na !
  Trailer k pořadu Dzwonnik z Notre Dame II   Sledovat Dzwonnik z Notre Dame II online
Žánr:
rodinný, romantický, muzikály, animovaný
Režie:
Bradley Raymond
Hrají a postavy:
Jason Alexander (Hugo (hlas)), Jennifer Love Hewittová (Madellaine (hlas)), Tom Hulce (Quasimodo (hlas)), Charles Kimbrough (Victor (hlas)), Kevin Kline (Phoebus (hlas)), Michael McKean (Sarousch (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Quasimodo a všichni jeho přátelé znovu ožívají v dobrodružném příběhu, kde se osamělý zvoník utkává se zlem, vtěleným do ďábelského Sarousche. Mistr černé magie Sarousch tentokrát plánuje, jak ukrást přímo ze zvonice slavné katerály její nejznámější zvon La Fidele. Do svých černých plánů zatahuje také pomocníka a Quasimodovu novou přítelkyni Madellaine. Esmeraldin malý synek Zephyr se snaží zlé plány překazit a ochránit drahocenný zvon. Na pomoc mu ale musí přispěchat Quasimodo, veden odvážným hlasem svého srdce.
Hodnocení:
47 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski