Sledovat Dům kouzel online

Přehrajte si Dům kouzel online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný Dům kouzel na !
  Trailer k pořadu Dům kouzel   Sledovat Dům kouzel online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Jeremy Degruson, Ben Stassen
Hrají a postavy:
Cinda Adams (zdravotní sestra Baxterová), George Babbit (Jack / Carlo / Zoltar (Martin Zahálka)), Murray Blue (Bouřka / Dylan (Mikuláš Převrátil)), Kathleen Browers (Carla), Joey Camen (Chihiuahua), Grant George (Daniel)
Země:
Belgie
Rok výroby:
2013
Popis:
Připravte se na magická dobrodružství!

Opuštěný kocourek Bouřka se jednoho deštivého dne ukryje v tajuplném domě starého kouzelníka, kde bydlí také celá řada nevšedních bytostí ze světa fantazie. Ale ne každý je nadšený příchodem nečekaného hosta. Králík Jack spolu s myškou Maggie udělají všechno proto, aby kocourka vyhnali. Situace se ještě zhorší, když kouzelník skončí v nemocnici a jeho chamtivý synovec využije šanci, aby dům prodal. Kocourek se nevzdává a rozhodne se spolu s novými kamarády jejich kouzelný dům zachránit.
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski