Sledovat
Duch nad zlato
online

Duch nad zlato
  Trailer k pořadu Duch nad zlato Trailer
Přehrajte si Duch nad zlato online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 133 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Televizní film na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena Křesadlo začíná jedné bouřlivé noci na Šibeničním vrchu, kde tulák Vojta náhodou objeví v podzemí zlatý poklad, který hlídá tajemný duch. Získá přitom také křesadlo, pomocí kterého lze ducha přivolat a nechat si od něj cokoli přinést. Více než zlato ale Vojtu zajímá krásná princezna, o které slyšel jenom vyprávět. Duchovi je Vojta sympatický, a tak se rozhodne mu pomoci. Když už se zdá, že příběh směřuje ke šťastnému konci, všechno zkomplikuje hamižná dvorní dáma, která odhalí tajemství křesadla a je odhodlaná ke všemu, aby ho získala.

Režie: Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy: Viktor Preiss (Ghost Arnoldo), Veronika Kubařová (Princess Rozalie), František Skopal (Tramp Vojta), Jiřina Bohdalová (Lady-in-waiting Hermina), Martin Dejdar (hostinský), Filip Antonio
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 13.3.2022 13:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko