Sledovat Duch nad zlato online

Přehrajte si Duch nad zlato online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Duch nad zlato
  Trailer k pořadu Duch nad zlato   Sledovat Duch nad zlato online
Žánr:
Fantasy, Komedie, Pohádka
Režie:
Zdeněk Zelenka
Hrají a postavy:
Viktor Preiss (Ghost Arnoldo), Veronika Kubařová (Princess Rozalie), František Skopal (Tramp Vojta), Jiřina Bohdalová (Lady-in-waiting Hermina), Martin Dejdar (hostinský), Filip Antonio
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Televizní film na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena Křesadlo začíná jedné bouřlivé noci na Šibeničním vrchu, kde tulák Vojta náhodou objeví v podzemí zlatý poklad, který hlídá tajemný duch. Získá přitom také křesadlo, pomocí kterého lze ducha přivolat a nechat si od něj cokoli přinést. Více než zlato ale Vojtu zajímá krásná princezna, o které slyšel jenom vyprávět. Duchovi je Vojta sympatický, a tak se rozhodne mu pomoci. Když už se zdá, že příběh směřuje ke šťastnému konci, všechno zkomplikuje hamižná dvorní dáma, která odhalí tajemství křesadla a je odhodlaná ke všemu, aby ho získala.
Hodnocení:
59 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski