Sledovat Die zertanzten Schuhe online

Přehrajte si Die zertanzten Schuhe online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka Die zertanzten Schuhe na !
  Sledovat Die zertanzten Schuhe online
Žánr:
pohádka
Režie:
Wolfgang Eissler
Hrají a postavy:
Carlo Ljubek (Anton), Inez Björg David (Prinzessin Amanda), Dieter Hallervorden (König Karl), Andreas Schmidt (Hofmeister), Ruth Glößová (Alte Frau), Janina Fliegerová (Prinzessin Friederike)
Země:
Německo
Rok výroby:
2011
Popis:
Král Karel je zoufalý. Jeho dvanáct dcer před ním skrývá velké tajemství. Každé ráno mají zničené střevíčky a on netuší, co v noci vyvádějí. Nešťastný král nechá proto vyhlásit, že dá ruku jedné z dcer tomu, kdo záhadu vyřeší. Jenže ani jeden z princů, kteří se přihlásili, na nic nepřijde. Pak se ale objeví voják a loutkář Anton a na první pohled si zamiluje princeznu Amandu...
Hodnocení:
57 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski