Sledovat Děsivá věda online

Přehrajte si Děsivá věda online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Děsivá věda
  Sledovat Děsivá věda online
Žánr:
Rodinný, Vzdělávací, Věda
Režie:
Simon Gibney
Hrají a postavy:
David Armand (Alexander Bell unknown episodes), Alexander Armstrong (Tannoy unknown episodes), Tom Bell (Bob unknown episodes), Letty Butler (Lucy unknown episodes), Jason Forbes (Junior unknown episodes), Marcus Garvey (Theophrastus unknown episodes)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Profesor Aláš Mektáš je mozek. Tedy ne, že by byl tak chytrý, aby se řeklo „to je hlava“ nebo „to je, panečku, mozek“. Aláš Mektáš má charakteristický tvar i konzistenci našeho nejdůležitějšího orgánu. Jen je strašlivě upovídaný, a proto se domnívá, že by se měl stát hlavním moderátorem televizního pořadu Děsivá věda. Protože Marek - pro změnu nemnoho výřečný člověk - Marek moc rozumu nepobral. Ale je hezký a sympatický. Koho máme ve studiu dál? Robota Boba, který umí zachránit snad každou zašmodrchanou situaci, z níž se produkční Lucka hroutí - a že takových situací nastanou mraky! Právě jsme vám představili hlavní postavy Děsivé vědy, které jsou natolik nenormální, že při představování Skvrklých vědců se už určitě ani nepodivíte. Ano, jsou to neohrožení křižáci vědy, vedení docentkou Malou - a pouštějí se do nejrůznějších mikrodobrodružství, která ovšem mívají giganásledky. Do každého dílu pak zavítá veledůležitý host z oblasti vědy či techniky.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski