Dávám tomu rok

Sledovat
Dávám tomu rok
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Komedie o radostech a strastech novomanželů během jejich prvního roku manželství.
Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevili první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat a Josh, navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye. Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Dan Mazer
Hrají a postavy: Rose Byrneová (Nat), Rafe Spall (Josh), Alex MacQueen (ministr), Stephen Merchant (Danny), Jane Asherová (Diana), Terence Harvey (Alec)
Scénář: Dan Mazer
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko