Sledovat Das Wasser des Lebens online

Přehrajte si Das Wasser des Lebens online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 99 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, pohádka, rodinný Das Wasser des Lebens na ARD!
  Sledovat Das Wasser des Lebens online
Žánr:
fantasy, pohádka, rodinný
Režie:
Alexander Wiedl
Hrají a postavy:
Gustav Schmidt (Prinz Lennard), Marlene Tanczik (Prinzessin Friederike), Gil Ofarim (Prinz Falk), Ingolf Lück (Leibarzt), Marcel Gewehr (Stallbursche Gunther), Luca Zamperoni (Jager)
Země:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Dva bratři dostanou neobvyklý úkol: najít a přinést živou vodu, která může vyléčí jejich otce, krále Ansgara. Ten, kterému se to podaří, se stane jeho následníkem. Každý z nich si zvolí zcela jinou cestu. Vypočítavější Falk je přesvědčen, že nejlepší bude, když překazí cestu svému soupeři, bratru Lennardovi. Lennard to proto bude mít mnohem těžší, avšak zvolí si cestu čestnou i když náročnou. Podaří se jednomu z nich najít živou vodu, zvítězí dobro nad zlem?
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski